28 Ιουν 2011

Που και πότε θα κόψει το ρεύμα η ΔΕΗ.

Σε κυλιόμενες διακοπές ρεύματος ανά περιοχή από τις 11.00 έως τις 15.30 προχωράει η ΔΕΗ, λόγω της απεργίας των εργαζομένων. Πολύ μεγάλος είναι και σήμερα ο κίνδυνος για μπλακ άουτ σε όλη τη χώρα, καθώς 19 μονάδες βρίσκονται εκτός λειτουργίας.
Η ΔΕΗ απευθύνει έκκληση προς όλους τους καταναλωτές να περιορίσουν στο ελάχιστο δυνατό την χρήση ηλεκτρικών συσκευών, μηχανημάτων, ανελκυστήρων κλπ, κυρίως κατά τις ώρες αιχμής της ζήτησης.
Τα προγράμματα περικοπών στην ηλεκτροδότηση είναι ενδεικτικά, θα αναρτώνται στην ιστοσελίδα της ΔΕΗ (www.dei.gr), ενώ οι καταναλωτές μπορούν να επικοινωνούν με την ειδική τηλεφωνική γραμμή στο τηλέφωνο 210 9298100.
Αττική:

11:00-12:30 Μαραθώνας , Νέα Μάκρη , Ραφήνα ,Πικέρμι, Παλλήνη , Γέρακας , Πεντέλη , Βριλήσσια , Γλυκά Νερά , Παιανία , Σπάτα , Λούτσα , Κορωπί , Μαρκόπουλο , Πόρτο Ράφτη , Κερατέα , Καλύβια , Λαύριο, Σούνιο , Ανάβυσσος , Λαγονήσι.
12.30-14.00 Παγκράτι , Ζωγράφου , Καισαριανή , Καρέας , Βύρωνας , Ιλίσια , Γουδή , Νέος Κόσμος , Καλλιθέα , Τζιτζιφιές, Χαροκόπου , Κουκάκι , Πετράλωνα , Καλαμάκι , Γλυφάδα , Βούλα , Βουλιαγμένη, Βάρη , Βάρκιζα .
14.00-15.30 Πέραμα , Κερατσίνι , Αμφιάλη , Δραπετσώνα , Νίκαια , Κορυδαλλός , Πατήσια , Πλατεία Αμερικής, Κολιάτσου , Πλατεία Βικτωρίας , Πεδίο Άρεως , Γκύζη , Αμπελόκηποι , Ελληνορώσσων , Ερυθρός , Πολύγωνο , Κυψέλη , Σεπόλια , Πλατεία Αττικής , Κολωνός , Λένορμαν , Μεταξουργείο , Ακαδημία Πλάτωνος , Βοτανικός , Ρούφ , Φιλαδέλφεια , Μεταμόρφωση , Χαλκηδόνα , Αγιοι Ανάργυροι, Φυλή , Άνω Λιόσια.
Θεσσαλονίκης:
11:00 - 12:30
Μελισσοχώρι
Όσσα, Βερτίσκος, Ασκός, Σοχός
Δορκάδα, Άσσηρος, Λευκοχώρι, Καρτεραί
Βιομηχ. Περιοχή Ασσήρου
Καβαλάρι, Αγ. Βασίλειος
Επταπύργιο, Συκιές
Συκιές
Μετέωρα, Συκιές
Συκιές
Πολίχνη, Περιοχή Καρατάσιου, Νεάπολη
Τμήμα Πυλαίας
Τμήμα Περαίας, Ν. Επιβάτες
Τρίλοφος ,Πλαγιάρι, Ν. Επιβάτες, Τμήμα Περαίας, Αγ. Τριάδα
Κερδύλια Ασπροβάλτα
Βρασνά Αρέθουσα Μαυρούδα
Νεάπολη, Αμπελόκηποι
12:30 - 14:00
Ταγαράδες, Ραιδεστός
Περιοχή Τριλόφου , Περιοχή Επανωμής - Επανωμή
Τούμπα
Κηφισίας, Τμήμα Καλαμαριάς
Β. Όλγας, Μ. Μπότσαρη, Περιοχή Ντεπό
Κατσιμίδη, Φλέμιγκ, Βασ. Όλγας
Καλαμαριά, Ποσειδώνιο
Σταυρούπολη, Τμήμα Ευόσμου
Αμπελόκηποι
Εύοσμος, Σταυρούπολη
Περιοχή Λαχαναγοράς
Γιανιτσών, 26ης Οκτωβρίου, Περιοχή Ευόσμου

14:00 - 15:30
Βιομ. Περιοχή Περ. Ευκαρπίας, Δερβένι, Λαγυνά,
Γιανιτσών, 26ης Οκτωβρίου, Αμπελόκηποι
Εύοσμος, Αμπελόκηποι
Κορδελιό, Περιοχή ΚΤΕΟ
Μενεμένη
Ελευθέριο, Κορδελιό
Carefoure, Περιοχή Γηπέδου μπάσκετ ΠΑΟΚ
Γήπεδο μπάσκετ ΠΑΟΚ, Περιοχή Hayatt
Κωσταντινοπολίτικα
Τμήμα Πυλαίας
Θέρμη, Βιομηχ. Περιοχή Θέρμης
Σταυρούπολη
Εύοσμος, Αμπελόκηποι
Νεάπολη
Σταυρούπολη,
Σταυρούπολη, Τμήμα Ευόσμου

Κεντρική Ελλάδα:

Βοιωτίας 11:00 12:30 Κρις Παν, Ελαιώνας,
Αγ. Δημήτριος, Καρυά, Μαυρόγεια
Ορχομενός Παύλο Λούτσι ΟΤΕ Χλωμού Αγ. Σπυρίδων Πύργος
12:30 14:00 Μόρνος,Λευκοχώρι, Κ. Τιθορέα (Αρδ), Αμφίκλεια (Αρδ). Ελάτεια (Αρδ.)
Ορχομενός, Παύλο, Λούτσι, ΟΤΕ Χλωμού, Αγ. Σπυρίδων, Πύργος
14:00 15:30 Πετζετακης, ΝάνοςTupperware, OMP Europe, Pipelife, Δαύλεια Μαυρονέρι Παρόρι
Πρ. Ηλίας Αντλ ΕΥΔΑΠ Βασιλικά Σφάκα Λευκοχώρι (Αρδ)
Ευβοίας 11:00 12:30 Μηλακι Πρασινο Δυστος Αργυρο Αλμυροποταμος Ν Στυρα Καψαλα Νημποριο Πορτο Λαφια
12:30 14:00 Αλιβέρι Λατα Κατακαλος Λιγνιτωρυχειο Αγ. Λουκας Παραμεριτες Κρεμαστος Μακρυχωρι Μανικια Ανω-Κατω Σεττα
Κατσαρωνι Αγ Δημητριος Ακταιο Γιαννιτσι Ποθι Μελισσων Καλλιανοι Στουπαιοι Βαρελαιοι
14:00 15:30 Αλιβέρι Καραβος Καμπος Ακτη Νηρεως Αγ Ιωαννης Παρθενι Θαρουνια Παναγια Τραχηλι
Καρδίτσας 11:00 12:30 Δ.Δ Λεονταρίου, Αχλαδιάς, Ανάβρας, Ανω και Κάτω Κτημένης, Λουτρών Καίτσας
12:30 14:00 Δ.Δ Ρούσσου, Αμπελικού Καλλιθήρου, Ραχούλας, Αμαράντου, Σαραντάπορου,Μολόχας, Νεράιδας Ευρυτανίας
14:00 15:30 Δ.Δ Συκεώνας, Αστρίτσας, Ιτέας, Φύλλου, Αμπελώνα
Λαρίσης 11:00 12:30 Αγιόκαμπος, Βελίκα, Αετόλοφος, Σωτηρίτσα
Νίκαια
Συκιά, Παλαιόκαστρο, Βερδικούσια
Τσαριτσάνη, Βοτανοχώρι, Γαλανόβρυση, Στεφανόβουνο
Συν. Τζίμη, Αμπελόκηποι, Στάδιο, Κολυμβητήριο
Αγιά, Μελίβοια, Ανατολή, Γερακάρι
Συν. Αβέρωφ, Χαραυγή, Ξεν. imperial, Σιδ. Στ. ΟΣΕ
Αρδευτικά, Βουστάσια Προς Ε.Ο. Αθηνών
12:30 14:00 Οδός Λάρισας Νίκαιας
Αρμένιο, Σωτήριο, Αχίλλειο
Αρδευτικά Άγιας
Κενή
Αρδευτικά Δήμητρας
Βιομηχανική Περιοχή
Κέντρο Υγείας Γόννων, Γόνοι, Μακρυχώροι, Ιτέα
Ε. Ο. Λάρισας Θεσ/νίκης περί τον κόμβο Γυρτώνης
Ραχούλα, Βιομηχανίες
Ομορφοχώρι, Καλοχώρι
Ν. Πολιτεία
Γαλανόβρυση, δομενικο, Δαμασι Ελασσόνας
14:00 15:30 Τερψιθέα
Συν. Νεάπολης, (Πλατεία), Οδοί Παπανδρέου, Καρδίτσης
Περιοχή Αγ. Θωμά, Δευάλ
Ν. Πολιτεία
Αργυρόμυλοι, Κοιλάδα
Κοιλάδα
Δυτ. Πόλης Ελασσόνας, Λιβάδι, Δολίχι, Αγ. Δημήτριος Πιερείας
Δήμος Νέσσωνα
Άκρη, Λουτρό, Κρανιά Ελασσόνας
Μαγνησίας 11:00 12:30 Χαλυβουργία Ελλάδος
Ν.Ιωνία, Βόλος
Ελικοδρόμιο, Αρδευτικά Στεφανοβικείου
12:30 14:00 Κενή
Κενή
Μ.Περιβολάκι, Χλόη, Αρδευτικά
Κυρ.Γραμμή(VPI)
14:00 15:30 Αργαλαστή, Ορεινό Πήλιο
Λαύκος, Μηλίνα, Τρίκερι
Χαλυβουργία Ελλάδος
Σούρπη, Πτελεός, Αχίλλειο, Αγ.Θεόδωροι, Βρύναινα, Γαβριανή.
Κωφοι, Κοκκωτοι, Νεοχωρακι, Βραχος, Φυλακή.
Τρικάλων 11:00 12:30 Δήμος Φαρκαδώνας, Οιχαλίας
12:30 14:00 Δήμος Καλυβίων, Γόμφων, Πύλης,Αιθήκων, Πινδαίων
14:00 15:30 Ορεινά Καλαμπάκας
Φθιώτιδος & Ευρυτανίας 11:00 12:30 Γαβράκια, Εκκάρα, Βελεσιώτες, Θαυμακός
Εκκοκιστήρια ΑΡΔΕΥΤΙΚΑ
Αρδευτικά
Ράχες, Αχινός
Διασ. Λαμίας
Κενή
12:30 14:00 Αρδευτικα Λιμνης
Μώλος
Εθν.Οδός Αταλάντης-Καμ.Βούρλων (Αριστερά)
Σοφιάδα, Πετρίλια, Νέο.Μοναστήρι
14:00 15:30 Εθνική Οδός Λαμίας-Αθηνών, Αγ.ΤριάδαΤραγάνα, Μαρτίνο, Λάρυμνα
Ξυνιαδα Αγ. Στεφανο Εργ. Εργοσε
Φωκίδος 11:00 12:30 Δελφοί, Αράχωβα, Διασ.Διστόμου, Διασ.Λειβαδιάς.
12:30 14:00 Ιτέα
14:00 15:30 Άμφισσα

Πελοπόννησος:
Αιτωλοακαρνανίας 11:00 12:30 Λεπενού, Φυτείες, Σκουρτού, Μαχαιρά, Βασιλόπουλο, Καραϊσκάκη, Βλυζιανά, Αστακός
Αφροξυλιά, Ρίγανη, Βλαχομάνδρα, περ. Πλατανίτης, Δήμος Αντιρρίου, Γέφυρα ΡΙΟΥ ΑΝΤΙΡΙΟΥ
Ζευγαράκι, Κλεισορεύματα, Λυσιμαχία, Αγγελόκαστρο, Παλαιομάνινα, Στρογγυλοβούνι, Βλυζιανά, περιοχή Πλατυγυαλίου Αστακού (χωρίς νέα ΒΙΠΕ)
12:30 14:00 τμήμα Μεσολογγίου, Ευηνοχώρι, Γύρα Μακρή, ΤΕΙ Μεσολογγίου,Γαλατάς ,Κρυονέρι
14:00 15:30 Νεοχώρι, Κατοχή, τμήμα Αιτωλικού Παναιτώλιο, Καινούργιο, Παραβόλα, Παντάνασσα, Κρύο Νερό, Καλλιθέα, Λαμπίρι, Λευκό, Μυρτιά, Αγ.Σοφία Θέρμου , Οικισμοί πέριξ αυτών.
Ανατ.ορεινή Ναυπακτία , Λυγιά Ναυπάκτου, Σκάλα Ναυπάκτου, Βομβοκού, Δάφνη, Παλιοχωράκι, Δήμος Πυλήνης, Δήμος Πλατάνου, τμήμα Δήμου Αποδοτίας,εγκαταστάσεις ΕΥΔΑΠ στον Εύηνο
Αργολίδας 11:00 12:30 Αργολικό, ν.Τίρυνθα, Αγ. Δημήτριος, Αγ. Ανδριανός, Λυκοτρούπι
Καρυά, Φρέγγενη, Βρούστι Φ/Β ΛΕΚΑΝΑ
Ίναχος, Ήρα, Χωνικά, Λίμνες, Προσύμνη Φ/Β ΔΑΦΝΕΣ
12:30 14:00 Κιβέρι, Μύλοι, Ανδρίτσα,Ελληνικό,Σκαφιδάκι
Αγ. Απόστολοι, Καλλονή, Σκαπέτι, Δρυόπη, Ανω Φανάρι, Καρατζά, Π.Επίδαυρος
Τραχειά, Κοιλάδα, Σαλάντι, Δίδυμα, Φούρνοι, Καρναζέϊκα
14:00 15:30 Άρια, Ασίνη, Τολό, Λευκάκια, Πλάκα Δρεπάνου
Ίρια, Δρέπανο, Βιβάρι, Κάντια, Καρναζέϊκα
Κουτσοπόδι
Αρκαδίας 11:00 12:30 Διασ. Καλαμάτας,Παραδείσια ,Χράνη
Διασ.Πύργου,Καρύταινα,Ανδρίτσαινα, Φ/Β ΠΑΝΑΓΑΙΙΚΑ
12:30 14:00 Τρίπολη περιφερειακά, Μερκοβούνι, Σκόπη, Σάγκα, Νεστάνη, Σήραγγα Αρτεμησίου
Δ. Κοντοβάζαινας, Βάχλια, Βαλημάχι, Δ.Τροπαίων, Δ.Αροανίας (Σειρές-Λεχούρι)
14:00 15:30 Δ. Φαλάνθου (Πιάνα-Χρυσοβίτσι-Αλωνίσταινα), Δ. Βαλτετσίου (Ασέα-Αραχαμίτες-Δόριζα)
Ανάβαλος
Δήμος Β.Κυνουρίας ,Δολιανά
Άρτας, Πρεβέζης & Λευκάδος 11:00 12:30 Κερασούντα, Αγιος Σπυρίδωνας, Στρογγυλή, Πέτρα.
Υδροηλεκτρικός σταθμός Πουρναρίου.
12:30 14:00 Αρτας
Καρυά, Αεροπορία-ραντάρ, Άγιος Πέτρος, Βασιλική.
Εφεδρική
Άκτιο, αεροδρόμια Ακτίου(στρατιωτικό & πολιτικό)
14:00 15:30 Πόλη Αρτας.
Αμμότοπος, Χανόπουλο, Καμπή.
Καλόβατος, Ράχη, Πολύδροσο,Ανέζα,Βίγλα,Καλογερικό,Ψαθοτόπι,Κορωνησία.
Αχαΐας 11:00 12:30 Γούβα, Αρόη, Κάστρο,Εβραιομνήματα,Ταμπάχανα,Αστυνομικά, Δασύλιο
Λ'αγγουρα,Ακρωτηρίου, Αγ. Ιωάννης Πράτσικα, Τέρψη,Λαδόπουλος
Στάδιο,Γηροκομείο,Εγλυκάδα,Σαμακιά,Λυκοχωρό,Πουρναρόκαστρο,Ελεκύστρα
Ηρ. Πολυτεχνείου, Αμερικής, Σοφοκλέους, Τερψιθέας
Τέμενη, Νικολαίϊκα, Ριζόμυλος, Κράθι Ακράτα,Διακοφτό
12:30 14:00 Ζαβλάνι, Ανθούπολη, Συχαινά, Προάστιο, Καστελόκαμπος
Ναυμαχίας Ελλης, Θεσσαλονίκης, Θράκης, Αθηνών, Αγ. Ανδρέου μέχρι Γεροκοστωπούλου
Κ. Αχαία, Λιμνοχώρι,Καλαμάκι, τμήμα Νιφορέικα
Μυρτιά, Καμάρες (παραλιακά)
14:00 15:30 Πέντε Πηγαδίων, Θράκης, Νόρμαν, Όθωνος Αμαλίας
Ρόδου, Κορίνθου, Ζαίμη, Κανακάρη, Κολοκοτρώνη, Καραϊσκάκη, Αλ.Υψηλάντου μέχρι Ερμού
Ελασσώνος, Κιλκίς, Κωνσταντινουπόλεως, Μαιζώνος, Αγ. Νικολάου
Κέντρο Αιγίου (κλ. Οικονόμου, Ρήγα Φεραίου,Σολωμού)
Κέντρο Αιγίου (Μητροπόλεως)
Ηλείας 11:00 12:30 Αμαλιάδα, Καρδαμά,Παραλία Κουρούτα
12:30 14:00 Σώστι, Ρουπάκι, Κέντρο & Φράγμα
Τραγανό
14:00 15:30 Σκουροχώρι, Κατάκολο,Σκαφιδιά
Κάστρο, Αρκούδι, Λουτρά Κυλλήνης
Ιωαννίνων & Θεσπρωτίας 11:00 12:30 Κάτσικα προς Σύρακο, Καλαβρύτες, Κατσανοχώρια,ΔΉΜΟς Βορείων Τζουμέρκων.
Μαζαράκια, Καρτέρι, Δήμος Πέρδικας
Πάργα, Ανθούσα, Αγιά
Βασιλικό, Κεφαλόβρυσο
12:30 14:00 Όλα τα χωριά εκατέρωθεν της Εθνικής οδόυ Ιωαννίνων- Ηγουμενίτσας,Ροδοτόπι,Γραμμενοχώρια,Κόντσικα,Ασβεστοχώρι.
Ανατολή, πάρκο Πυρσινέλλα, πόλη Ιωαννίνων
14:00 15:30 Ν. Σελεύκεια, Ηγουμενίτσα κέντρο
Πανηπειρωτικό στάδιο, τμήμα Κάτσικα,περιοχή Βουτανικού,Ακτή Μιαούλη,Γεννηματά,Κάστρο,Μώλος,Γ.Παπανδρέου 'εως ΚΤΕΛ.
Κερκύρας 11:00 12:30 Καπουκίνοι, Κoγκεβίνα, Σαρόκο
Νεοχώρι, Λευκίμη, Κάβος
12:30 14:00 Κ.Κορακιανά, Αγ.Μάρκος, Σινιές, Κασσιώπη, Περίθεια
Αγ.Γεώργιος,Χλωμός,Κουσπάδες,Πετρίτης
14:00 15:30 Τμήμα Μαντουκίου,Αλυκές,Κοντόκαλι,Γουβιά,Ποταμός
Κεφαλληνίας 11:00 12:30 Πόλη Αργοστολίου, Κατωγή Ληξουρίου
Κορινθίας 11:00 12:30 Λουτράκι (τμήμα)
Πόλη Κορίνθου, Αρχαία Κορίνθος, Ζευγολατιό
12:30 14:00 Ζέμενο,Βελίνα Καίσαρι,Κλιμεντίνι,Καλλιάνοι,Καστανιά,Καλύβια, Μέσινο
Συκιά,Μελίσσι
Ξυλόκαστρο
Ανω Μελίσσι,Συκιά ,Διμηνιό
14:00 15:30 Κιάτο (τμήμα), Διμινιό
Στιμάγκα, Ζευγολατό,Ταρσίνα,Ελληνοχώρι,Χαλκι,Σουλινάρι
Λακωνίας 11:00 12:30 Μάνη
12:30 14:00 Δαιμονια,Αρχάγγελοι,Παντάνασα,Φ/Β ΒΑΡΩΝΙΑ,Ελαφονησος
14:00 15:30 Μαγούλα
Μεσσηνίας 12:30 14:00 Περιοχή Κυπαρισσίας
14:00 15:30 Πύλος, Μεθώνη, Φοινικούντα

Μακεδονίας Θράκης:
Δράμας 11:00 12:30 Οχυρό
Νευροκόπι, Αχλαδομηλιά, Διπλοχώρι, Μικροκλεισούρα Μικρομηλιά
12:30 14:00 Μεγαλόκαμπος, Αλυστράτη
14:00 15:30 Πλατανόβρυση, Παρανέστι
Έβρου 11:00 12:30 Ρίζια, Βάλτος, Αντλιοστάσια
Αντλιοστάσιο ΚεφαλήςΡίζια, Βάλτος, Αντλιοστάσια
14:00 15:30 Αντλιοστάσιο Κεφαλής
Αισύμη, Κίρκη, Συκορράχη
Ημαθίας 11:00 12:30 Μονόσπιτα, Αγ. Γεώργιος
Νησέλι, Αγκαθιά, Τρολοφιά, Ν.Πρόδρομος, Αγ. Τριάδα, Π.Πρόδρομος
12:30 14:00 Λευκάδια, Μαρίνα, Γιαννακοχώρι, Ροδοχώρι, Μεταμόρφωση, Επισκοπή, Πολλά Νερά
Τριπόταμος, Γεωργιανοί, Καστανιά, Κουμαριά, Ξηρολίβαδο, Σέλι, Κομνήνιο, Πατρίδα
Νησελούδι, Παληοχώρα, Πρασινάδα, Κορυφή, Πλάτανος, Κλειδί
Τμήμα πόλης Νάουσας
14:00 15:30 Πόλη Βέροιας
Άραχος
Καβάλας 11:00 12:30 Βόρεια Καβάλα
Πέραμος, Αμισιανά, τμήμα Ελευθερούπολης
12:30 14:00 Παλιό, Ηρακλείτσα
Κεχρόκαμπος
14:00 15:30 Ανατολική Καβάλα
τμήμα Χρυσούπολης
Καστοριάς 11:00 12:30 Βόρεια πόλη Καστοριάς, Σιδηροχώρι, Βίτσι, Μακροχώρι, Πολυκέρασος
12:30 14:00 Άγ. Ανάργυροι, Μαυροχώρι, Βέργα, Κλεισούρα
14:00 15:30 Άργος Ορεστικό, Αμουδάρα, Νόστιμο, Κρεμαστή, Μελάνθιο, Περιβόλι
Κιλκίς 11:00 12:30 Σταυροχώρι
12:30 14:00 ΒΙΠΕ Σταυροχωρίου
14:00 15:30 Πόλη Κιλκίς
Κοζάνης & Γρεβενών 11:00 12:30 Αγορά πόλης, Πυροσβεστική, Βιοτεχνίες
Άγιος Χριστόφοσρος, Καρυωχώρι, Σπηλιά,
12:30 14:00 Αγορά πόλης, ΟΣΕ, Ξενία
Κηπουριό, Κρανιά, Πηγαδίτσα, Εργοτάξια Εγνατίας οδού
14:00 15:30 Πτολεμαίδα

Ξάνθης 11:00 12:30 Κοπτερό, Αμαξάδες, Σούνιο, Σέλερο
12:30 14:00 Πολύσιτος, Σιδινή, Αρδευτικά Σουνίου, Πολυσίτου, Αμαξάδων
Σέληνο, Διασύνδεση Ξάνθης
14:00 15:30 Βαφέϊκα, Κουτσό
Πέλλας 11:00 12:30 Σανδάλι, Καλλίπολη, Γαλατάδες
12:30 14:00 Τμήμα πόλης Γιαννιτσών, Πενταπλάτανος, Ελευθεροχώρι, Δαμιανό, Λεπτοκαρυά
Μεσσιανό, Αρχοντικό, Αγροσυκιά
14:00 15:30 Καλύβια, Δάφνη
Πιερίας 11:00 12:30 Τμήμα πόλης Κατερίνης
12:30 14:00 Ν. Έφεσσος, Κονταριώτισσα, Αγ.Σπυρίδωνας, Βροντούς, Καρίτσα, Δίον
14:00 15:30 Σκάλα Λιτοχώρου
Λιτόχωρο, Πλατανάκια
Ροδόπης 11:00 12:30 Άρατος, Λαμπρό, Οργάνη, Κάρδαμος, Άρριανά, Φιλύρα, Αρίσβη, Νέα Σάντα, Σάπκα, Δροσιά
Κόσμιο, Μεγάλο Δουκάτο
12:30 14:00 Ανατολική Κομοτηνή, Ροδίτης, Καρυδιά, Πάνδροσο, Γρατινή, Θρυλόριο
Αίγειρος
14:00 15:30 Βόρεια Κομοτηνή
Σερρών 11:00 12:30 Κ.Καμήλα, Αδελφικό, Κουμαριά, Νικόκλεια, Σησαμιά, Βέργη, Δημητρίτσι, Τριανταφυλλιά, Μεσάδα
Γαζώρου, Μίρκωνος
Τούσλα, Παραλία Κάριανης, Μυρτόφυτο, Φωλιά
12:30 14:00 Χωριά Παγγαίου (Πρώτη, Ροδολίβος, Ν.Μπάφρα, Παλαιοκώμη κλπ)
14:00 15:30 Αμφίπολη και θέατρο Αμφίπολης
Άνω και Κάτω Μητρούση, Άνω Καμήλα, Προβατός, Μονοκλησιά
Κοίμηση, Ποντισμένο, Μεγαλοχώρι, Μανδράκι, Νεοχώρη, Κερκίνη, Ροδόπολη, Πλατανάκια, Καλοχώρι
Φλωρίνης 11:00 12:30 Ξινό Νερό, Αγ. Παντελεήμωνας, Βεγόρα, Σωτήρας, αρδευτικά
12:30 14:00 Νίκη, Πρέσπες, Κρυσταλλοπηγή
Χαλκιδικής 11:00 12:30 Ορμύλια, Τμήμα Νικήτης, Βατοπέδι
Γερακινή,Μεταλλεία Γερακινής
12:30 14:00 Αγ.Πρόδρομος, Παλαιοχώρα, Ριζά, Δουμπιά, Σανά, Γεροπλάτανος, Πετροκέρασα, Ζαγκλιβέρι, Λαγκαδίκια, Στίβο, Γερακαρού, Βασιλούδι, Περιστερώνας
Σάνη, Αγροτικές Φυλακές

www.newsbomb.gr

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Τα σχόλια σας παρακαλούμε να είναι κόσμια και χωρίς ύβρεις. Όλες οι γνώμες είναι ελεύθερες.
Περιμένουμε την δική σας....